A jak to vlastně funguje?

Chci auto!

Nejjednoduší je vyplnit náš dotazník, kde udáte veškeré vaše požadavky http://burianauto.cz/dovoz-automobilu-ze-zahranici

Následně se s vámi spojíme, domluvíme se na setkání, kde probereme vše, co je třeba. Tyto konzultace jsou samozřejmě bezplatné. Chceme vám pomoci s výběrem vozu a nikoli vám vnucovat naše služby.

Vytvoříme nabídku jen pro vás, ověříme stav auta a jeho údaje, převezeme k vám a uděláme základní servis. Vešekeré doklady a přepsání vozidla vyřídíme samozřejmě za vás. Navíc jsme schopni zajistit pojištění i financování za zvýhodněných podmínek. 

A váš nynější vůz u nás můžete nechat proti účtem. Bez starostí! S námi prostě jedete.

 

Mám vybrané auto, ale nejsem si jistý!

I v takové situaci umíme být velmi nápomocní. Stačí nás kontaktovat http://burianauto.cz/kontakt

Prověříme vámi vybraný vůz mechanicky, dohledáme dokumentaci, poskytneme objektivní posouzení budoucích nákladů a výdajů. Kontrolujeme například karoserii, pravost km, počet majitelů, stav podvozku, případnou korozi atp.

Vše přezkoumáváme s pomocí profesionálních přístrojů a programů, s vyškoleným personálem a dohledáváme v databázích v celé Evropě. 

 

 

Potřebuji servis

S jakýmkoli problémem, požadavkem či prosbou se můžete kdykoli obrátit na nás. Od přezutí a uskladnění pneumatik, přes přípravu na technickou kontrolu až po výměnu motoru. 

Stačí nám zavolat http://burianauto.cz/kontakt nebo rovnou dojet na diagnostiku daného problému. Posouzení stavu vozidla a odhad ceny opravy je samozřejmě zdarma. Smluvíme si termín vhodný hlavně pro vás. Doba opravy samozřejmě závisí na druhu problému. Ovšem pokud si nemůžete dovolit být bez vozidla, máme pro vás k dispozici náhradní vůz.

Šetříme vaše nervy, čas i peníze!

 

 

Co když jsem měl/a nehodu?

Pokud nastane jakákoli situace, máme k dispozici odtahový vůz - odtahujeme 24/7!

V případě jakékoli nehody vykomunikujeme vše s pojišťovnou za vás, auto samozřejmě v co nekratší době opravíme a vy bez starostí můžete zase jezdit. 

 

Potřebuji vyčistit vůz!

Profesionální technikou a přípravky vyčístíme interiér vašeho vozu od strop až po koberečky. Přistupujeme k vašim požadavkům individuálně, používáme pouze šetrné přípravky, které jsou námi ověřené. 

Čistíme klimatizace a měníme náplně na počkání.

Ošetříme karoserii speciálními přípravky, které vytvoří ochraný filtr. Ten zůstává po dobu až tří umytí!

Jsme schopni ostranit z karoserie, skel či plastů jakoukoli nálepku či polep a zcela bez poškození.Aktuální nabídka Zobrazit všechny vozy