Financování a pojištění vozidel

Díky nám bez starostí!

 

• Zcela zdarma pro vás vytvoříme nabídku financování vašeho vozidla, bez poplatků a s co nejnižší sazbou. Nezávazně. 

 

• Pojištění lze sjednat přímo u nás. Všechny podmínky jasně dané a k tomu spousty výhodných bonusů! Sjednání je zcela zdarma a není podmíněno délkou trvání. 

 

 

Stojíme při vás za každé situace. Od nás máte auto, nikoli starosti.

 

 

A jak to funguje?

 

Pokud si od nás vyberete vozidlo, které budete financovat s námi, vytvoříme vám finance přímo na míru, individuálně, bez skrytých kliček a poplatků. Návrhy každé smlouvy můžete v klidu prostudovat v pohodlí domova a s jakýmkoli dotazem se na nás obrátit. Porovnáváme stovky nabídek a pracujeme pouze s tou nejvhodnější pro vás. Navíc veškeré konzultace a nabídky provádíme zcela zdarma! Pak už záleží jen na vás.

 

Sjednání pojištění je u nás hračka. Vyberete si z různých variant pojištění, včetně individuálního nastavení. Pojistíte si jen to, co oprvadu potřebujete. Pak už stačí jen udělat fotografie vozidla a odjíždíte se zelenou kartou!

 

 

 

 

 

A díky vám!

Z každého prodaného vozidla přispíváme 1 000,- na projekt STOP trAUmaTA, obětem a pozůstalým, kteří se né vlastní vinou potýkají s těžkým životem po dopravních nehodách.Aktuální nabídka Zobrazit všechny vozy